Plungės rajono savivaldybės Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos

Grumblių pradinio ugdymo skyrius

Grumblių pradinė mokykla buvo atidaryta 1974 m. rugsėjo pirmą dieną.

Mokykla jau veikia keturiasdešimt metų.

Mokykloje mokosi 18 pradinukų.

Veikia du klasių komplektai. Dirba dvi pradinių klasių mokytojos: metodininkė Daina Zabitytė ir vyr. mokytoja Zita Vagnorienė.

Kartą per savaitę atvyksta tikybos vyr. mokytoja Vaida Silkauskienė ir muzikos mokytoja metodininkė Virginija Mitkienė.

Mokykloje veikia dramos būrelis ir inovatyvaus muzikavimo ansamblis. Mokiniai noriai dalyvauja būrelių veikloje.

Mokyklos mokiniai dalyvauja rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose, konkursuose ir šventėse. Pasiekia gerų rezultatų.

Mokykloje taip pat vyksta įvairios šventės, konkursai, viktorinos, popietės, parodos, koncertai.

Kasmet organizuojame ekskursijas, išvykas į teatrą. Jau  kelis metus iš eilės, prieš kalėdines atostogas, mokiniai vyksta į Klaipėdos dramos teatre organizuojamą Kalėdinę šventę. Šią išvyką dovanoja mūsų mokyklos rėmėjas, UAB „Euroliux“ savininkas, Alvydas Norvidas.

Mokyklos bendruomenė aktyviai bendradarbiauja su Grumblių kaimo biblioteka ir kaimo bendruomene „Varnakalnis“. Rengia bendrus renginius, šventes.

Mokinių tėvai noriai dalyvauja mokyklos veikloje. Domisi mokinių pasiekimais, noriai dalyvauja organizuojamuose renginiuose, padeda siekti gerų rezultatų.

Grumbliu_prad_ug_skyrius

Grumbliu_prad_ug_skyrius (2)

Grumbliu_prad_ug_skyrius (3)

Grumbliu_prad_ug_skyrius (4)

Grumbliu_prad_ug_skyrius (5)

Mokyklos adresas: Atžalyno g. 2, Grumblių k., Paukštakių sen., Plungės r. sav.

Mokyklos darbo laikas: Pirmadieniais - penktadieniais    nuo 8:30  iki  14:00

Telefono numeris: 8 448 47866