Vengrijoje vykusiame pasaulio orientavimosi kalnų dviračiais čempionate, antradienį aukštą 7-ą vietą užėmė Regimantas Kavaliauskas.

Sveikiname ir didžiuojamės direktoriaus pavaduotojo ugdymui pasiekimais.

Sveikiname mūsų mokyklos mokines Plungės raj. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos spartakiadoje laimėjus prizines ir garbingas aukštas vietas: Moniką Vertelytę užėmus 1 vietą šuolio į tolį rungtyje; Roveną Rupeikaitę, Akvilę Malakauskytę, Laurą Malakauskytę bei Moniką Plaščiauskaitę užėmus garbingas aukštas vietas 100, 400 ir 800 m bėgimo rungtyje.
Sveikiname mūsų mokyklos sporto komandą užėmusią 3 vietą Plungės rajono kroso varžybų estafetėje.

Mokyklos bendruomenė
Alsėdžių vidurinės mokyklos 6 klasės mokinė Iveta Silkauskaitė rajoninėje geografijos olimpiadoje kovo 13 d. užėmė II vietą. Sveikiname prizininkę ir geografijos mokytoją S.Každailienę su laimėjimu.

Sveikiname Auksę Brasaitę, 11 kl. moksleivę, puikiai pasirodžius ir užėmus III vietą Lietuvos mokinių dailės olimpiados 2012 "Sparnai. Nuo vėėjo malūnų iki..."rajoniniame ture.

Mokytoja Raimonda Valančienė