ž sk 1ž sk 2

Rajoniniame žemaitiškų skaitymų konkurse, dalyvavo ir gimnazistės Alina Venytė ir Benita Miliūtė. Abi jos varžėsi tarp žemaitišką šnektą populiarinančių II - IV gimnazinių klasių mokinių.
   Susumavus rezultatus – Benitai Miliūtei skirta I-oji vieta! Sveikiname Benitą ir jos mokytoją Violetą Rimkuvienę.
   Dėkojame Alinai Venytei už gimnazijos vardo garsinimą!

Taiki mokykla

Alsėdžių S.Narutavičiaus gimnazija, socialinės pedagogės A. Augustinienės iniciatyva, nuo šių mokslo metų laimėjo galimybę dalyvauti prevencinėje programoje „Taiki mokykla“. Prevencijos programos paskirtis – įgalinti mokyklos bendruomenės narius konstruktyviai spręsti konfliktus ir mažinti agresyvaus bendravimo apraiškas, mokykloje sukurti tokią mokymuisi draugišką aplinką, kurioje kiekvienas mokyklos bendruomenės narys būtų fiziškai ir psichologiškai saugus, kad galėtų dirbti ir mokytis, palaikyti konstruktyvius ryšius tarp mokytojų, tėvų ir mokinių, kad kiekvieno poreikiai ir skirtingumas būtų gerbiami. Programa skirta visai mokyklos bendruomenei.

euroscola 1euroscola2

Gimnazijos komanda dalyvavo Europos Parlamento biuro Lietuvoje organizuojamo konkurso „Euroscola“ finaliniame konkurse. Moksleiviams tai buvo puiki proga ne tik pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą, labiau domėtis jos kūrimosi istorija, nūdienos aktualijomis, šalimis, įvairiais dokumentais ir teisės aktais. Dėkojame gimnazijos vardą garsinančiai komandai!

02Toliau tęsdami projekto „Signatarų takais“ numatytas veiklas, visą antrąjį lapkričio savaitgalį gimnazijos aktyvus ir muzikalus jaunimas dalyvavo Lenkijoje.
  Tęsdami Nepriklausomybės akto Signataro Stanislovo Narutavičiaus ir jo aplinkos gyvenimo paieškas, Lenkijos sostinėje pirmiausia aplankė jo brolio, pirmojo Lenkijos Prezidento Gabrieliaus Narutavičiaus kriptą Varšuvos Katedroje.