emblema little

ALSĖDŽIŲ

STANISLOVO

NARUTAVIČIAUS

GIMNAZIJA

EP.Laima.2   Gimnazija kiekvienais metais dalyvauja Europos egzamine. Šiemet egzaminui užsiregistravusios mokyklos galėjo dalyvauti atrankoje ir pasikviesti į svečius pamokos pravedimui Europos Parlamento narį.

   Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija sulaukė labai malonios viešnios – Europos Parlamento narės Laimos Andrikienės.
  Laima Andrikienė bene labiausiai savo veikla matoma parlamentarė. Šiais metais Briuselyje iškilmingos ceremonijos metu ji buvo paskelbta Metų europarlamentare tarptautinėje prekybos srityje. Šie apdovanojimai dar vadinami „Briuselio oskarais“ ir nominantus renka ne tik visi Europos parlamento nariai, bet ir stambios bei įvairios viešųjų ryšių agentūros, žiniasklaidos atstovai ir kt. Tai pirmas kartas istorijoje, kai toks garbingas pripažinimas atiteko Lietuvai atstovaujančiai politikei..

   Skardžių garsų kupina ir triukšminga aplinka yra dažna problema. Triukšmas mokyklose kartais net dvigubai viršija sveikatai nepavojingą ribą. Dėl šios priežasties vaikai tampa išsiblaškę, jiems sunkiau susikaupti ir mokytis.

  Balandžio 25 dieną Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje  pagal Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrąją programą vyko  paskaitos tema ,,Vyro lytiškumo ugdymas“, kurias organizavo mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Inga Virketė kartu su Plungės r. visuomenės sveikatos biuro JPSSP koordinatore, o paskaitas  vedė Julius Mažonas.

  Kasmet kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, nes prasideda astronominis pavasaris, o kovo 22-ąją — Pasaulinė vandens diena, kurios tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį, priminti neabejotiną jo svarbą kiekvienai gyvai būtybei.
   Kovo 14 ir 30 dienomis Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos 1 - 6 klasių moksleiviai paminėjo Pasaulinę vandens ir žemės dieną dalyvaudami viktorinoje „Vanduo ir Žemė". Atsakinėdami į viktorinos klausimus dalyviai prisiminė vandens reikšmę gyvybei, pagilino žinias apie mūsų planetą - Žemę, kuri yra nuostabi, tik mes, žmonės, ją labai teršiame ir nesaugojame. Už gerą nuotaiką ir puikius atsakymus į viktorinos klausimus visi dalyviai gavo prizus bei padėkos raštus.

Svetainės lankomumas nuo 2016-09-22
ŠiandienŠiandien55
Šią savaitęŠią savaitę177
Šį mėnesįŠį mėnesį1137
VisoViso68621
Dabar lankosi: 4

ASU logo

chrestomatija

TAMO

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija

tevu linija internetas