emblema little

ALSĖDŽIŲ

STANISLOVO

NARUTAVIČIAUS

GIMNAZIJA

                                                         Respublikiniai - regioniniai renginiai
Eil. Nr.
Konkurso, olimpiados pavadinimas
Mokinio vardas, pavardė, klasė
Mokytojo vardas, pavardė
Užimta vieta
1.
Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas Iveta Silkauskaitė R.Kavaliauskas 2 v.
2.
LŠS Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės sporto žaidynės

Orientavimosi sportas

7-8, I-III klasių komanda

R.Kavaliauskas 1 v.
3. Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ Gabrielė Šiaulytė - III S.Každailienė 2 v.
4. Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ Eimantas Simonavičius – 8a S.Každailienė 2 v.
5. Žemaitijos krašto vaikų ir jaunimo dainų konkursas  „Skambioji daina“ Merginų ansamblis M.Miliauskas 3v.
6. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninės kvadrato varžybos 5-6 klasių mokinių berniukų komanda A.Grybauskas 2 v.
7. Lietuvos mokyklų žaidynių mokyklų zoninės kvadrato varžybos 5-6 klasių mokinių berniukų komanda A.Grybauskas 1 v.
8. Žemaitijos regiono Šaulių sąjungos mėgėjų meno kolektyvų konkursas Merginų kvintetas M.Miliauskas 1 v.
9. Žemaitijos regiono Šaulių sąjungos mėgėjų meno kolektyvų konkursas Vaikinų vokalinis ansamblis M.Miliauskas 2 v.
10. Žemaitijos regiono Šaulių sąjungos mėgėjų meno kolektyvų konkursas Pučiamųjų instrumentų ansamblis L.Senkus 3 v.
11. Zoninės  kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos 5-6 klasių mokinių berniukų komanda A.Grybauskas 2 v.
12. Zoninės  miesto mokyklų kvadrato varžybos 5-6 klasių mokinių berniukų komanda A.Grybauskas 1 v.
13. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Emila Vyšniauskaitė

2 kl.

L. Brasienė Rajone 2 v.
14. Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra"

Liveta Jocytė

4 kl.

Z. Vagnorienė Rajone 2 v.
15. Respublikinė  V.Šikšniaus vardo komandinė matematikų olimpiada I-IV klasių komanda M.Mockūnienė Tarp 10 geriausių
16. Respublikinė vaikų ir jaunimo alternatyvios mados šventė – konkursas „ Mados blykstė 2017“

Kamilė Daukinytė, 7 kl, Beatričė Petrikaitė, 7 kl, Dovydas Daukintis, 8 a, Gabrielė Brazdeikytė, 5 kl, Gabija Šaulytė, 6 kl, Ugnė Raukaitė, 6 kl.

Rita Brasienė,

Lina Ruginienė

1 v.

„Už praktišką meną“

17.

Žemaitijos regiono paroda – konkursas

„ Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“. XVII – asis jaunųjų menininkų sąjūdis Žemaitijoje.

Eligijus Šmitas, II a L. Ruginienė Piniginis prizas iš Švedų Boksholmo organizacijos „ Draugas Draugui“ už keramikos darbus.
18 Tarptautinis informacinių technologijų konkursas „Bebras“ II etapas Gabrielė Petrikytė – Ia I.Sungailienė 3 v.
19. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų virvės traukimo varžybos II – IV klasių komanda R.Kavaliauskas 3 v.
20. Lietuvos mokyklų žaidynių miesto vietovių mokyklų virvės traukimo varžybos II – IV klasių komanda R.Kavaliauskas 5 v.
21. Respublikinis Rašinio - dienoraščio konkursas „ Šiandien žvilgtelėjau pats į save...“ Silvija Jonušaitė – III V.Rimkuvienė Kvietimas į kultūrinę viešnagę po Anykščių kraštą.
22. Konkursas „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2017“

Kamilė Brezgytė-III, Linda Zoll-III,Algimantas Brasas-III, Paulius Rojus-III, Akvilė Malakauskytė-III, Neringa Partauskaitė-III

V. Silkauskienė Kvietimas į jubiliejinį baigiamąjį renginį Vilniuje.
Rajoniniai renginiai
Eil. Nr. Konkurso, olimpiados pavadinimas Mokinio vardas, pavardė, klasė Mokytojo vardas, pavardė Užimta vieta
1. Rajono fizikos olimpiada Gerda Šukytė – Ia L.Mockūnas 3 v.
2. Rajono matematikos olimpiada Gerda Šukytė – IA M.Mockūnienė 3 v.
3. Rajono matematikos olimpiada Eimantas Simonavičius – 8a M. Mockūnienė 2v.
4. Rajono geografijos olimpiada

Eimantas Simonavičius - 8a

S.Každailienė 2 v.
5. Lietuvos pradinukų rajoninė olimpiada

Vilius Šiaulys - 4

Z.Vagnorienė 2v.
6. Lietuvos pradinukų rajoninė olimpiada

Mintarė Jucytei – 3 kl. ( Grumblių pradinio ugdymo skyrius)

D.Zabitytė 2v.
7. Rajono matematikos olimpiada Paulius Austys – 5 kl. D.Tamošauskienė 1 v.
8. Rajono matematikos olimpiada Iveta Silkauskaitė - III M.Mockūnienė 3 v.
9. Rajono istorijos olimpiada Iveta Silkauskaitė- III P.Smilgevičius 1 v.
10. Rajono lengvosios atletikos sprinto varžybos

Justė Krasauskaitė,

Gabija Šiaulytė

J.Krasauskienė,

A.Grybauskas

2 v.
11. Plungės r. kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos 3-4 klasių mokinių komanda

J.Krasauskienė,

A.Tipšienė,

Z.Vagnorienė

3 v.
12. Plungės r. kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos 5-6 klasių mokinių berniukų komanda A.Grybauskas 1 v.
13.

Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių

„Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybos

3-4 klasių mokinių komanda

J.Krasauskienė,

A.Tipšienė,

Z.Vagnorienė

2 v.
14.

Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių

„Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybos

5-6 klasių berniukų komanda A.Grybauskas 2 v.
15.

Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių

„Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybos

5-6 klasių mergaičių  komanda A.Grybauskas 2 v.
16. Plungės r. kaimo vietovių mokyklų Futbolo varžybos 6-7 klasių berniukų komanda A.Grybauskas 2 v.
17. Plungės r. kaimo vietovių mokyklų Futbolo varžybos 7 – 8  klasių mergaičių komanda A.Grybauskas 2 v.
18.

Plungės r. kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių

3x3 krepšinio varžybos

A.Anužytė – Ia,

A.Knitaitė – Ib,

K.Pociūtė – II a

J. Krasauskienė 2v.
19. Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos 1-IV klasių mokiniai

J.Krasauskienė,

M.Mikuckis

3 v.
20. Plungės r. miesto mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos 7-6 klasių berniukų komanda A.Grybauskas 2 v.
21. Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

8 – I – IV klasių mokiniai

( merginos)

J.Krasauskienė 3 v.
22. Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos Roberta Saulytė – 8 kl. J.Krasauskienė 1 v.
23. Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos Kamilė Pociūtė – II a J.Krasauskienė 3 v.
24. Plungės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos  keturkovės varžybos 5-7 klasių mergaičių komanda J.Krasauskienė 3 v.
25. Rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Greta Girkontaitė  -

1 kl.

V.Virmauskienė 1 v.
26. Rajoninis konkursas „Raštingiausias pradinukas“

Mantė Virketytė

-1 kl.

V.Virmauskienė 2 v.
27. Rajono matematikos olimpiada Tadas Vagnoris – 1 kl. V.Virmauskienė 1 v.
28. Plungės rajono lengvosios atletikos sprinto varžybos Alanas Petrikis – 6 kl. A.Grybauskas 2 v.
29. Plungės r. kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos 5-6 klasių mokinių mergaičių komanda A.Grybauskas 2 v.
30. Rajono pradinių klasių mokinių konkursas „Raštingiausias pradinukas“ Emila Vyšniauskaitė – 2 kl. L.Brasienė 3 v.
31. Rajono pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada Emila Vyšniauskaitė – 2 kl. L.Brasienė 3 v.
32.. Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos meninio skaitymo konkursas „Skaitima žemaitėška“

Dagna Stanišauskaitė

4 kl.( Grumblių pradinio ugdymo skyrius)

D. Zabitytė Nominacija- „Šmaikščiausias pasirodymas“
33. Plungės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus kolektyvinis piešinių konkursas- saugaus eismo dienai paminėti 2-3-4 klasių mokiniai ( Grumblių pradinio ugdymo skyrius) D. Zabitytė Piešinys atrinktas į geriausių darbų dešimtuką.
34. Lietuvos mokyklų žaidynių rajono virvės traukimo varžybos II-IV klasių komanda R.Kavaliauskas 1 v.
35. Lietuvos mokyklų žaidynių rajono orientavimosi sporto varžybos 7-8, I vaikinų klasių komanda R.Kavaliauskas 2 v.
36. Lietuvos mokyklų žaidynių rajono orientavimosi sporto varžybos 7-8, III merginų klasių komanda R.Kavaliauskas 3 v.

Tarptautiniai ir respublikiniai renginiai

Eil.Nr. 

Olimpiada, konkursas 

Mokinio vardas, pavardė, klasė 

Mokytojo vardas, pavardė

Vieta

1.

Anglų kalbos „Kengūra“ 

Deimantė Tumkutė, III kl.

A.Vaitkevičius

Auksinė „Kengūra“, kelionė į Slovėniją ir Austriją

2.

Respublikinė matematikos olimpiada Kazio Šikšniaus taurei laimėti

III klasės komanda

M. Mockūnienė

4

3.

Respublikinės matematikos olimpiada

Jonas Mockūnas III kl.

M. Mockūnienė

Pakviestas į Plungės rajono komandą.

4.

Respublikinės matematikos varžybos

Eimantas Simonavičius 6 kl.

L.Mockūnas

Pakviestas į Plungės rajono komandą

5.

Žemaitijos regiono patriotinės dainos konkursas ,,Lietuvos nepriklausomybės 25‘‘ 

Merginų trio – II kl.

M.Miliauskas

Žiūrovų prizas

6.

Žemaitijos regiono patriotinės dainos konkursas ,,Lietuvos nepriklausomybės 25‘‘ 

Vaikinų vokalinis ansamblis I-IV kl.

M.Miliauskas

1

7.

Respublikinė šaulių sąjungos mėgėjų meno apžiūra

Vaikinų vokalinis ansamblis I-IV kl.

M.Miliauskas

II

8.

Respublikinė šaulių sąjungos mėgėjų meno apžiūra

Merginų trio

M.Miliauskas

I

9.

Respublikinis profesinio informavimo konkursas „Jūrų keliais – 2015“

Komanda II-III kl.

D.Gramalienė,

R.Kavaliauskas

II, kelionė į Karlschamną

10.

Europos jaunimo savaitės konkursas „Idėja+“

Jonas Mockūnas,

Robertas Dobilas III kl.

 

I vieta ir kelionė į Briuselį.

11.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio respublikinės virvės traukimo varžybos

Komanda II – IV kl.

Ž.Lukošius

3

12.

Respublikinė moksleivių dizaino darbų ir piešinių paroda "Dovana mokyklai"  

Deimantė Brasaitė – IV kl.

R.Brasienė

Geriausias kūrybinis darbas

 

Rajoniniai renginiai

Eil.Nr. 

Olimpiada, konkursas 

Mokinio vardas, pavardė, klasė 

Mokytojo v. pavardė

Vieta

1.

Matematikos olimpiada 

Eimantas Simonavičius 6 kl.

L.Mockūnas

3

2.

Matematikos olimpiada

Gerda Šukytė 7 kl.

M.Mockūnienė

3

3.

Matematikos olimpiada

Jonas Mockūnas III kl.

M.Mockūnienė

3

4.

Matematikos „Kengūra“

Matas Sragauskas 5 kl.

D.Kaminskienė

2

5.

Matematikos „Kengūra“

Eimantas Simonavičius 6 kl.

L.Mockūnas

2

6.

Matematikos „Kengūra“

Martyna Šiaulytė 7 kl.

M.Mockūnienė

1

7.

Matematikos „Kengūra“

Karolina Kurmytė 8 kl.

M.Mockūnienė

3

8.

Matematikos „Kengūra“

Linda Zoll 9 kl.

M.Mockūnienė

2

9.

Matematikos „Kengūra“

Jonas Mockūnas III

M. Mockūnienė

1

10.

Matematikos „Kengūra“

Robertas Dobilas III

M.Mockūnienė

2

11.

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Deimantė Tumkutė III

V.Rimkuvienė

2

12.

Rajono geografijos olimpiada „Gaublys“

Eimantas Simanavičius 6 kl.

S,Každailienė

1

13.

Rajono geografijos olimpiada „Gaublys“

Mykolas Klapatauskas 7 kl.

S.Každailienė

2

14.

Rajono geografijos olimpiada „Gaublys“

Aras Valančius 8 kl.

S,Každailienė

3

15.

Rajono patriotinių dainų konkursas

Vaikinų vokalinis ansamblis

M.Miliauskas

1

16.

Rajono patriotinių dainų konkursas

Merginų kvartetas

M.Miliauskas

1

17.

Orientavimosi sporto rajono pirmenybės

Komanda 5-III komanda

R.Kavaliauskas

1

18.

Rajono pradinių klasių trikovės varžybos

Mergaičių komanda 2-4 kl.

J.Krasauskienė

1

19.

Rajono pradinių klasių trikovės varžybos

Berniukų komanda 2-4 kl.

J.Krasauskienė, L.Brasienė

2

20.

Rajoninė lengvosios atletikos spartakiada

Vaikinų komanda I-II kl.

Ž.Lukošius

1

21.

Rajonine lengvosios atletikos spartakiada

Merginų komanda I-II kl.

J.Krasauskienė

3

22.

Rajoninė spartakiada. Šuolis į aukštį

Linda Zoll 9 klasė

J.Krasauskienė

2

23.

Rajoninė spartakiada. 100 m. bėgimas

Iveta Silkauskaitė 9 klasė

J.Krasauskienė

3

24.

Rajoninė spartakiada. 1000 m. bėgimas

Akvilė Malakauskytė 9 klasė

J.Krasauskienė

3

25.

Rajoninė spartakiada 1000m bėgimas

Jonas Mockūnas - III kl.

Ž.Lukošius

3

26.

Rajoninė spartakiada. Šuolis į tolį

Vilius Adačkus – III kl.

Ž.Lukošius

1

27.

Rajoninė spartakiada. Rutulio stūmimas

Martynas Malakauskis – IV kl.

Ž.Lukošius

1

28.

Rajoninė spartakiada. Šuolis į aukštį

Paulius Jonauskas – IV kl.

Ž.Lukošius

1

29.

Rajoninė spartakiada. 800 m. bėgimas

Karolina Malakauskytė – 5 kl.

Ž.Lukošius

1

30.

Rajoninė spartakiada. 800 m. bėgimas

Dovilė Bumblytė- 7 kl.

J.Krasauskienė

3

31.

Rajoninė spartakiada. 400 m. bėgimas

Gabrielė Petrikytė – 7 kl.

J.Krasauskienė

2

32.

Rajoninė spartakiada. Šuolis į tolį

Deimantė Kulikauskaitė – 8 kl.

J.Krasauskienė

3

33.

Rajoninė spartakiada.1000 m. bėgimas

Kamilė Pociūtė – 8 kl.

J.Krasauskienė

2

34.

Rajoninė spartakiada.800 m. bėgimas

Darius Jurkaitis – 8 kl.

Ž.Lukošius

2

35.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono virvės traukimo varžybos

Komanda II-IV kl.

Ž.Lukošius

1

32.

Rajoninis Kalėdinių – naujametinių puokščių konkursas „Kalėdinė puokštė-2014“

Deimantė Brasaitė IV kl.

R.Brasienė

Nominacijos „Žiemos puokštė“

33.

Rajoninis Kalėdinių – naujametinių puokščių konkursas „Kalėdinė puokštė-2014“

Gerda Šukytė 7 kl.

R.Brasienė

Prizas už kompoziciją „Šventinis spindesys“

Tarptautiniai ir respublikiniai renginiai

Eil. Nr.

Olimpiada, konkursas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo

v. pavardė

Klasė

Vieta

1.

Respublikinis būrių rikiuotės konkursas

Mokyklos komanda

J.Svirušis

11-12 kl.

I

2.

Respublikinis edukacinis biologijos konkursas „Olimpis -2014“

E.Vaitkevičiūtė

D.Kėrienė

12

I

Laipsnio diplomas

3.

Respublikinis edukacinis biologijos konkursas „Olimpis -2014“

A.Bagdonaitė

D.Kėrienė

12

I laipsnio diplomas

4.

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Kalbų kengūra – 2014“

D.Tumkutė

A.Vaitkevičius

10

Auksinės kengūros diplomas

5.

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Kalbų kengūra – 2014“

J.Mockūnas

A.Vaitkevičius

10

Sidabrinės kengūros diplomas

6.

Lietuvos Mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų kvadrato (2001 m. ir jaunesnių ) zoninės varžybos

Mergaičių komanda

R. Kavaliauskas

5-6 kl.

I

7.

Lietuvos šaulių sąjungos meno kolektyvų apžiūros konkursas

Vaikinų vokalinis ansamblis

M.Miliauskas

9-12 kl.

I

8.

Žemaitijos regiono šaulių sąjungos varžybos

Mokyklos komanda

R.Kavaliauskas

7-12 kl.

I

9..

XII-ais Tarptautinis susigiminiavusių miestų jaunimo festivalinis konkursas „Novij mir“ (Rusija)

Vaikinų vokalinis ansamblis

M.Miliauskas

9-12 kl.

Pereinamoji taurė

10..

Respublikinis žygio ir dainos konkursas „Kai Lietuviai žygiuoja kovon“

Mokyklos komanda

M.Miliauskas

11-12 kl.

II

11.

XVI Lietuvos matematikų olimpiada

E. Simanavičius

L. Simutienė

5

III

12.

Lietuvos mokinių olimpinis festivalis virvės traukimas kaimo mokyklų tarpe

Mokyklos komanda

Ž.Lukošius

10-12 kl.

III

13..

Lietuvos mokinių olimpinis festivalis virvės traukimas miestų mokyklų tarpe

Mokyklos komanda

Ž.Lukošius

10-12 kl.

III

14.

Lietuvos Mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų kvadrato (2001 m. ir jaunesnių ) tarpzoninės varžybos

Mergaičių komanda

R.Kavaliauskas

5-6 kl.

III

15.

Tarptautinis kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija“

Apdovanoti 29 mokiniai

I.Sungailienė

7-12

 

16.

Tarptautinė moksleivių gamtos mokslų konferencija „Gamtamokslinių tyrimų ir eksperimentų įvairovė“

Pranešimus skaitė Iveta Silkauskaitė ir Greta Simanavičiūtė

R.Valančienė, R.Brasienė

8

 

17.

Viktorinos „Pažink saugomas teritorijas“ zoninis turas

Komanda

D.Kėrienė

8

Nugalėtojai

  

Rajoniniai renginiai

Eil. Nr.

Olimpiada, konkursas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo

v. pavardė

Klasė

Vieta

1.

Rajono biologijos olimpiada

M.Bružas

D.Kėrienė

12

I

2.

Rajono chemijos olimpiada

P.Kačkauskas

D.Raišutienė

12

I

3.

Rajono konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

R.Kontrimas

P.Smilgevičius

12

I

4.

Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių virvės traukimo varžybos

Komanda

Ž.Lukošius

10-12

I

5.

Rajono lengvosios atletikos spartakiada. Estafetės 4x100

Komanda

Ž.Lukošius

 

I

6.

Rajono lengvosios atletikos spartakiada. Rutulio stūmimas

M.Malakauskis

Ž.Lukošius

11

I

7.

Rajono lengvosios atletikos spartakiada. Šuolis į tolį

O.Bubelė

Ž.Lukošius

 

I

8.

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas. „Dainų dainelė“

Vaikinų vokalinis ansamblis

M.Miliauskas

9-12

Nugalėtojai, pateko į zoninį turą

9.

Rajono chemijos olimpiada

M.Bružas

D.Raišutienė

12

II

10.

Rajono biologijos olimpiada

E.Vaitkevičiūtė

D.Kėrienė

12

II

11.

Rajono matematikos olimpiada

G.Šukytė

M.Mockūnienė

6

II

12.

Rajono istorijos olimpiada

E.Jonušaitė

P.Smilgevičius

12

II

13.

Rajono lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Mergaičių komanda

J.Krasauskienė

7 -9 kl,.

II

14.

Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos

Komanda

Ž.Lukošius

7-9 kl.

II

15.

Rajono bendrojo lavinimo svarsčių kilnojimo varžybos

Komanda

Ž.Lukošius

9-12

II

16.

Rajoninės svarsčių kilnojimo varžybos

M.Vasiliauskas

Ž.Lukošius

12

II

17.

Rajono lengvosios atletikos spartakiada. 100 m

T.Augustinas

Ž.Lukošius

11

II

18.

Rajono matematikos olimpiada

E. Simanavičius

L.Simutienė

5

III

19.

Rajono matematikos olimpiada

J.Mockūnas

M.Mockūnienė

10

III

20.

Rajono lengvosios atletikos spartakiada. 400 m 

G.Šukys

Ž.Lukošius

12

III

21.

Rajoninės svarsčių kilnojimo varžybos

M.Malakauskas

Ž.Lukošius

11

III

22.

Rajono sporto varžybos „Futbolo talentai“

Komanda

Ž.Lukošius

 

III

23.

Rajono naujametinių puokščių  parodos – konkursas

G.Šukytė

R.Brasienė

6

Nugalėtoja

24.

Plungės visuomenės sveikatos biuro konkursas „Gyvenk be tabako“

9 klasė

E.Kungienė

9

II

Tarptautiniai ir respublikiniai renginiai

Eil. Nr.

Olimpiada, konkursas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo vardas, pavardė

Klasė

Vieta

1.

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

Agnė Gerikaitė

Raimonda Valančienė

8

Laureatė

2

Respublikinis „Matmintinio“ konkursas

Valentas Brasas

Milda Mockūnienė

9

I

3.

XI-oji, komandinė matematikos olimpiada mokytojo Kazio Šikšniaus taurei laimėti

Komanda

Milda Mockūnienė

9-10

II

4.

Respublikinis

„Kengūros“ konkursas

Valentas Brasas

Milda Mockūnienė

9

I

5.

Respublikinis

„Kengūros“ konkursas

Jonas Mockūnas

Milda Mockūnienė

9

II

6.

Respublikinė biologijos olimpiada

Valentas Brasas

Rigonda Pereverzeva

9

III

7.

Respublikinis žygio dainos konkursas „Kai Lietuviai žygiuoja kovon“

Būrių rikiuotė ir vaikinų ansamblis

Martynas Miliauskas ir Julius Svirušis

11-12

II

8.

Lietuvos mokinių dailės olimpiada

Rimantė Gerikaitė

Raimonda Valančienė

12

I

8.

Lietuvos šaulių sąjungos patriotinės dainos konkursas

Vaikinų ansamblis

Martynas Miliauskas

11-12

I

9.

Lietuvos šaulių sąjungos patriotinės dainos konkursas

Merginų ansamblis

Martynas Miliauskas

9-10

III

10.

Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“

Brigita Zaboraitė, Monika Vertelytė, Evelina Petrikaitė, Agnė Gerikaitė, Valentas Brasas, Asta Gerikaitė, Tomas Augustinas

Antanas Vaitkevičius

8-10

Laureatai

11.

Respublikinis konkursas „Ką žinai apie :Lietuvos kariuomenę“

Martynas Smilgevičius, Mantas Smilgevičius

Petras Smilgevičius

11,12

I vieta

12.

Respublikinės dailės olimpiados baigiamasis  etapas

Rimantė Gerikaitė

Raimonda Valančienė

12

Diplomas „Už išskirtinį kūrybiškumą“

13.

Respublikinis moksleivių piešinių-parodos A.Raudonikio dainos „Tau, mama“  iliustracijos konkursas

Agnė Gerikaitė

Raimonda Valančienė

8

III

14.

Lietuvos šaulių sąjungos patriotinės dainos konkurso laureatų koncertas

Vaikinų ansamblis

Martynas Miliauskas

11-12

laureatai

15.

Nacionalinis lietuvių kalbos konkursas „Švari kalba – švari galva“

Brigita Zaboraitė

Eglė Kungienė

8

Konkurso finalininkė

Respublikiniame konkurse „Kengūra-2013“ dalyvavo net 111 mokyklos mokinių

 

Rajoniniai renginiai

Eil. Nr.

Olimpiada, konkursas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo vardas, pavardė

Klasė

Vieta

1.

Rajoninė biologijos olimpiada

Valentas Brasas

Rigonda Pereverzeva

9

I

2.

Rajono biologijos olimpiada

Emilija Vaitkevičiūtė

Rigonda Pereverzeva

11

I

3.

Rajono biologijos olimpiada

Paulius Kačkauskas

Rigonda Pereverzeva

11

III

4.

Rajono matematikos olimpiada

Edita Jonušaitė

Milda Mockūnienė

11

II

5.

Rajono matematikos olimpiada

Paulius Kačkauskas

Milda Mockūnienė

11

II

6.

Rajono matematikos olimpiada

Valentas Brasas

Milda Mockūnienė

9

III

7.

Rajono matematikos olimpiada

Nerijus Budreckis

Milda Mockūnienė

12

III

8.

Rajono fizikos olimpiada

Nerijus Budreckis

Leonas Mockūnas

12

I

9.

Rajono anglų kalbos olimpiada

Paulius Kačkauskas

Antanas Vaitkevičius

11

I

10.

Rajono chemijos olimpiada

Paulius Kačkauskas

Rasa Vilkienė

11

I

11.

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

Auksė Brasaitė

Violeta Rimkuvienė

12

II

12.

Rajono dailės olimpiada

Rimantė Gerikaitė

Raimonda Valančienė

12

I

13.

Rajono konkursas „Raštingiausias pradinukas“

Evelina Tarasevičiūtė

Elena Masiliausksienė

4

III

14.

Rajono matematikos konkursas „Kengūra“

Eimantas Simonavičius

Elena Masiliauskienė

4

III

15.

Rajono matematikos konkursas „Kengūra“

Mantas Sragauskas

Alma Tipšienė

3

II

16.

Rajono geografijos olimpiada

Oskaras Ringys

Stefa Každailienė

12

III

17.

Rajono  savivaldybės visuomenės sveikatos biuro patyčių prevencijos plakato piešimo konkursas

Tomas Šilinskas

Raimonda Valančienė

8

II

Varžybos

Rungtis

Mokinio vardas ir pavardė

Vieta

Respublikinė Lietuvos mokinių olimpinio festivalio  virvės traukimo varžybos

Virvės traukimas

Komanda

I vieta

Rajono svarsčio kilnojimo varžybos.

Svarsčio kilnojimas

Martynas Malakauskis

I vieta

Rajono virvės traukimo varžybos

Virvės traukimas

Komanda

I vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Lengvoji atletika

Martynas  Malakauskis, Gytis Šukys, Laurynas Stanys, Andrėja Raibužytė, Deimantė Budrytė, Linda Zoll

I vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Bėgimas

Laura Malakauskytė, Iveta ilkauskaitė, Deimantė Budrytė

I vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Rutulio stūmimas

Augusta Mikutaitė

I vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Šuolis į aukštį

Armantas Stankus

I vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Bėgimas

Edvinas Kaktavičius

I vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Rutulio stūmimas

Stasys Rojus

I vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Šuolis į aukštį

Andrius Sirius

I vieta

Rajoninės kvadrato varžybos

 

Berniukų komanda

I vietos

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Šuolis į aukštį

Paulius Ylakis

I vieta

Rajono stalo teniso varžybos

Stalo tenisas

Komanda

II vieta

Rajono svarsčio kilnojimo varžybos

Svarsčio kilnojimas

Marius Vasiliauskas

II vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Lengvoji atletika

Tomas Šilinskas

II vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Lengvoji atletika

Valentas Dobrovolskis ir Donata Budreckytė, Eglė Raibužytė, Roberta Saulytė

II vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Šuolis į tolį

Edvinas Kaktavičius

II vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Bėgimas

Paulius Ylakis

II vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Bėgimas

Darius Jurkaitis

II vieta

Rajoninės kvadrato varžybos

 

Mergaičių komanda

II vieta

Rajoninės „Drąsūs stiprūs“ varžybos

 

Komanda

II vieta

Rajono svarsčio kilnojimo varžybos

Svarsčio kilnojimo

Arnoldas Misiūnas, Tomas Dapšauskas

III vieta

Rajono krepšinio varžybos tarp kaimo mokyklų 3x3

Krepšinis

Komanda

III vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Bėgimas

Donata Budreckytė

III vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Kamuolio metimas

Donata Budreckytė

III vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Rutulio stūmimas

Justė Austytė

III vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Šuolis į tolį

Deimantė Kulikauskaitė

III vieta

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės kvadrato varžybos

 

Berniukų komanda

III vieta

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Bėgimas

Armandas Stankus

III vieta

Rajoninės keturkovės varžybos

 

Berniukų  komanda

IV vieta

Rajoninės keturkovės varžybos

 

Mergaičių komanda

IV vieta

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio respublikinės kaimo vietovių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

 

Komanda

11 vieta

Svetainės lankomumas nuo 2016-09-22
ŠiandienŠiandien44
Šią savaitęŠią savaitę364
Šį mėnesįŠį mėnesį1009
VisoViso77893
Dabar lankosi: 2

ASU logo

chrestomatija

TAMO

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija

tevu linija internetas