Pradžia Svetainės struktūra Susisiekite su mumis

Prisijungimas

Informacija tėvams

Vyksta mokinių priėmimas į mokyklą 2013/2014 mokslo metams.

Mokyklos himnas

Himnas

Respublikinė moksleivių gamtos mokslų konferencija Šiauliuose PDF Spausdinti El. paštas

dsc07113

Gruodžio 2 dieną Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje vyko tradicinė Respublikinė gamtos mokslų moksleivių konferencija, kurioje susirinkę mokiniai iš įvairiausių Lietuvos miestų, tokių kaip Kaunas,  Radviliškis, Panevėžys, Jurbarkas, Tauragė ir kt. Šioje konferencijoje dalyvavome ir mes, Alsėdžių vidurinės mokyklos mokiniai, ir ten pristatėme du savo projektus: „Popieriaus improvizacijos“ ir „Lašelio kelionės“.

Foto

Konferencijoje iš viso buvo pristatyti 73 projektai. Džiugu, kad mūsų projektas „Popieriaus improvizacijos“ buvo atrinktas tarp 6 įdomiausių ir mums teko galimybė pristatyti jį plenariniame posėdyje. Tai buvo bendras mūsų ir Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos darbas. Gimnazistai rinko informaciją apie popierių, jo chemines savybes, o mes pažvelgėme iš meno pusės. Nuo pat mokslo metų pradžios per technologijų ir dailės pamokas panaudodami kuo įvairesnes technikas kūrėme darbelius iš popieriaus. Visus savo kūrybinius bandymus eksponavome  savo mini parodėlėje.  Joje buvo galima išvysti visko: origami gulbių, atvirukų, kalėdinių žaisliukų, popierinės juvelyrikos, originalių rankinių, paveikslų, gėlių ir kitų dekoracijų iš popieriaus. Taip pat visus supažindinome su technikomis, kuriose kaip medžiaga naudojamas popierius, parodėme keletą įspūdingiausių menininkų sukurtų kūrinių. Mūsų projekto dalies pristatyme dalyvavome  8 mokinės: Auksė Brasaitė, Deimantė Brasaitė, Ema Mikutaitė, Nonita Silkauskaitė, Dovilė Varanavičiūtė, Deimantė Tumkutė, Rimantė Gerikaitė ir Dainora Jakavičiūtė. Mes surengėme pasirodymą, kurio metu demonstravome savo sukurtas sukneles iš popieriaus. Tai sulaukė daugiausio visų konferencijos dalyvių dėmesio.

Mūsų mokyklos šeštokai Iveta Silkauskaitė ir Algimantas Brasas chemijos sekcijoje pristatė savo projektą „Lašelio kelionės“. Jie supažindino su vandens savybėmis, jo nauda žmogui ir jį supančiam pasauliui, kuo skiriasi šaltinio, mineralinis ir paprastas vanduo iš čiaupo.

Mums šiai konferencijai ruoštis padėjo dailės mokytoja Raimonda Valančienė, technologijų mokytoja Rita Brasienė ir chemijos mokytoja Rasa Dauginaitė-Vilkienė.

Auksė Brasaitė

Alsėdžių vidurinės mokyklos

11 klasės mokinė

Plačiau skaitykite čia http://www.siauliai.lt/svietimas/index.php?shownews=7&cat=8

Naudingos nuorodos

tamo

Svetainės lankomumas

mod_vvisit_counterŠiandien679
mod_vvisit_counterŠią savaitę1192
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4344
mod_vvisit_counterIš viso142570
Dabar lankosi  2
Lankytojai nuo 2010-11-19
Adresas: Draugystės g. 6 B, Alsėdžių mst., LT-90471 Plungės r.
Kodas: 191130983
Tel./faks. 8-448-48117